POLSKIE PRAWO IMIGRACYJNE

Czytaj więcej

PRAWO IMIGRACYJNE USA

Czytaj więcej

PRAWO MIĘDZYNARODOWE

Czytaj więcej

WITAMY W TOTU LEGAL

 

Kancelaria TOTU LEGAL została założona przez Adwokata USA Marcina Podskarbi jako filia prosperującej w USA, Kalifornii firmy prawniczej. Głównym nastawieniem kancelarii jest prawo imigracyjne i biznesowe w Polsce oraz w Stanach Zjednoczonych, jak również prawne wsparcie przy międzynarodowych transakcjach między Polską a USA.

Ze względu na częste zmiany w przepisach zarówno prawa w biznesie jak również imigracyjnego jedynym sposobem żeby być na bieżąco jest zapewnienie po swojej stronie profesjonalnej pomocy prawnej, na którą u nas nasi klienci mogą liczyć. 


W TOTU LEGAL nasi klienci są zawsze traktowani jak rodzina i dokładamy wszelkich starań by zapewnić możliwie najlepsze rezultaty.

Adwokat USA Marcin Podskarbi

Marcin uczęszczał do Wyższej Szkoły Prawniczej w Polsce, którą ukończył w 2006 r. Pozniej, przeniósł się do USA gdzie studiował prawo amerykańskie w California Western School of Law w San Diego. Oprócz tego uczestniczył w wielu seminariach i kursach, w tym między innymi: prawa biznesowego, imigracji i naturalizacji, inwestycji giełdowych, zarządzaniu biznesem, prawo medialnego i TV.

Marcin zdał egzamin prawniczy w Kalifornii, uważany za najtrudniejszy egzamin adwokacki w USA, a także zdał egzamin na aplikacje adwokacką w Polsce. Przez wiele lat zajmował się sprawami imigracyjnymi i prawem biznesowym. Nadzorował niezliczoną liczbę wiz zatwierdzonych dla wielu osób i rodzin. Pomógł wielu startupom rozpocząć drogę biznesową zarówno w USA jak i w Polsce. Zakładał spółki handlowe i sporządzał kontrakty. Uczestniczył przy pozyskiwaniu biznesów jak również przy likwidacji. Oprócz tego prowadził wiele spraw sądowych.

To, co wyróżnia Marcina od pozostałych adwokatów, to fakt, że Marcin zajmuje się każdą sprawą swojego klienta, jak swoją własną. Marcin wie również z pierwszej ręki, jak trudno jest walczyć z imigracją, ponieważ musiał wielokrotnie zmieniać wizę i status w USA.

Marcin ma licencję na wykonywanie zawodu prawnika i we wszystkich sądach stanowych w Kalifornii, a także licencję na wykonywanie zawodu przed Sądami Federalnymi na terenie USA. Może również prowadzić sprawy w Polsce.

Marcin jest członkiem Związku Adwokackiego Los Angeles, członkiem Izby Adwokackiej Beverly Hills i członkiem Amerykańskiego Stowarzyszenia Prawników Imigracyjnych, jak również członkiem Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie.

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Zadzwoń do nas

PL +48 501 305 983

USA +1 310-878-1022

Nasze lokalizacje

WARSZAWA

Nowy Świat 33/13

00-029 Warszawa

 

BEVERLY HILLS

9350 Wilshire Blvd, Suite 203

Beverly Hills, California 90212

Email

immigration@totulegal.pl