Loading...

Adwokat USA Marcin Podskarbi

Marcin uczęszczał do Wyższej Szkoły Prawniczej w Polsce, którą ukończył w 2006 r. Pozniej, przeniósł się do USA gdzie studiował prawo amerykańskie w California Western School of Law w San Diego. Oprócz tego uczestniczył w wielu seminariach i kursach, w tym między innymi: prawa biznesowego, imigracji i naturalizacji, inwestycji giełdowych, zarządzaniu biznesem, prawo medialnego i TV.

Marcin zdał egzamin prawniczy w Kalifornii, uważany za najtrudniejszy egzamin adwokacki w USA, a także zdał egzamin na aplikacje adwokacką w Polsce. Przez wiele lat zajmował się sprawami imigracyjnymi i prawem biznesowym. Nadzorował niezliczoną liczbę wiz zatwierdzonych dla wielu osób i rodzin. Pomógł wielu startupom rozpocząć drogę biznesową zarówno w USA jak i w Polsce. Zakładał spółki handlowe i sporządzał kontrakty. Uczestniczył przy pozyskiwaniu biznesów jak również przy likwidacji. Oprócz tego prowadził wiele spraw sądowych.

To, co wyróżnia Marcina od pozostałych adwokatów, to fakt, że Marcin zajmuje się każdą sprawą swojego klienta, jak swoją własną. Marcin wie również z pierwszej ręki, jak trudno jest walczyć z imigracją, ponieważ musiał wielokrotnie zmieniać wizę i status w USA.

Marcin ma licencję na wykonywanie zawodu prawnika i we wszystkich sądach stanowych w Kalifornii, a także licencję na wykonywanie zawodu przed Sądami Federalnymi na terenie USA. Może również prowadzić sprawy w Polsce.

Marcin jest członkiem Związku Adwokackiego Los Angeles, członkiem Izby Adwokackiej Beverly Hills i członkiem Amerykańskiego Stowarzyszenia Prawników Imigracyjnych, jak również członkiem Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie.

Based on 9 reviews.
Issam Azib
Issam Azib
31/05/2021
recommends
Professional Attorney, I definitely recommend him.
John Frederick
John Frederick
14/05/2021
recommends
Marcin and his team are super helpful! Helped me get my residency despite the hurdles. Thank you Marcin ??❤️.
Madondo Presley
Madondo Presley
30/03/2021
recommends
Definitely helped me get my TRC, thanks a lot
Takudzwa Berverly Machinda
Takudzwa Berverly Machinda
15/01/2021
recommends
Good and professional service. Highly recommend!
Azhar Mahmood Khan
Azhar Mahmood Khan
04/09/2020
recommends
very helpful and profession with honest guideline
Bhel Montano
Bhel Montano
28/08/2020
recommends
Atty Marcin, What a surprised! I thank you for working on my behalf to secure my Temporary Residence Card. I was so happy to receive the good news that the government has granted me my Karta pobyto.In just three months that you worked on my papers, it was readily approved. Once again, thank you for your hard work. I hope you continue to work on behalf of Filipino’s and other nationalities like me who are in the same situation. God bless you. Bhel ..
Bartek Pomaranski
Bartek Pomaranski
01/03/2020
recommends
Świetna obsługa i profesjonalne podejście, gorąco polecam.
Suzan Bagale
Suzan Bagale
22/01/2020
recommends
working hard and good experience company
Krystian Urbański
Krystian Urbański
14/01/2020
recommends
Polecam bardzo miło zostałem potraktowany oraz uzyskałem wyczerpujące odpowiedzi na moje pytania ?

Based on 10 reviews.
Hubert Krystosiak
Hubert Krystosiak
18/07/2022
Wzorowa obsługa, szybko i skutecznie udzielona pomoc. Polecam zdecydowanie
Taraki Me
Taraki Me
17/01/2022
Thank you so much for your fast and satisfying service...All of the staff are truly nice and are working professionally. I am sincerely grateful for the help and full assistance you have given me. Would be glad to recommend your firm to others!
radha gandikota
radha gandikota
25/11/2021
I have known Marcin Podskarbi for the last 1 year. He is extremely reliable and helpful in handling the cases for immigrants. I applied for my Student residence permit and open work permit once I finished my studies. Each time I was given top quality services. I recommend Totu Legal 100%.
celesta ncube
celesta ncube
19/11/2021
Daniel S
Daniel S
15/10/2021
Marcin and his professional team are quite supportive with all immigration process.I highly recommend them.
Maxim Clefos
Maxim Clefos
02/09/2021
Pyza94
Pyza94
01/03/2020
Świetna obsługa i profesjonalne podejście, gorąco polecam!
Michał P
Michał P
26/02/2020
Znakomity prawnik. Polecam
Robert h
Robert h
22/01/2020
Bardzo profesjonalnie podszedł do mojej sprawy i pomógł mi załatwić wizę pracownicza w USA. Wielkie dzięki!! Satisfaction guaranteed 😉
Artur Niewulis
Artur Niewulis
06/10/2019
Bardzo polecam Marcina i jego zespół. Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Pomogli mi szybko i sprawnie załatwić dokumenty. Jestem bardzo zadowolony z wyniku. Dziękuję i serdecznie pozdrawiam.