Loading...

Adwokat USA Marcin Podskarbi

Marcin uczęszczał do Wyższej Szkoły Prawniczej w Polsce, którą ukończył w 2006 r. Pozniej, przeniósł się do USA gdzie studiował prawo amerykańskie w California Western School of Law w San Diego. Oprócz tego uczestniczył w wielu seminariach i kursach, w tym między innymi: prawa biznesowego, imigracji i naturalizacji, inwestycji giełdowych, zarządzaniu biznesem, prawo medialnego i TV.

Marcin zdał egzamin prawniczy w Kalifornii, uważany za najtrudniejszy egzamin adwokacki w USA, a także zdał egzamin na aplikacje adwokacką w Polsce. Przez wiele lat zajmował się sprawami imigracyjnymi i prawem biznesowym. Nadzorował niezliczoną liczbę wiz zatwierdzonych dla wielu osób i rodzin. Pomógł wielu startupom rozpocząć drogę biznesową zarówno w USA jak i w Polsce. Zakładał spółki handlowe i sporządzał kontrakty. Uczestniczył przy pozyskiwaniu biznesów jak również przy likwidacji. Oprócz tego prowadził wiele spraw sądowych.

To, co wyróżnia Marcina od pozostałych adwokatów, to fakt, że Marcin zajmuje się każdą sprawą swojego klienta, jak swoją własną. Marcin wie również z pierwszej ręki, jak trudno jest walczyć z imigracją, ponieważ musiał wielokrotnie zmieniać wizę i status w USA.

Marcin ma licencję na wykonywanie zawodu prawnika i we wszystkich sądach stanowych w Kalifornii, a także licencję na wykonywanie zawodu przed Sądami Federalnymi na terenie USA. Może również prowadzić sprawy w Polsce.

Marcin jest członkiem Związku Adwokackiego Los Angeles, członkiem Izby Adwokackiej Beverly Hills i członkiem Amerykańskiego Stowarzyszenia Prawników Imigracyjnych, jak również członkiem Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie.